Smart

Warsztaty MALI PRZEDSIĘBIORCY

Mali Przedsiębiorcy, Maya, Paweł, Grosia i Franek

 

WARSZTATY MALI PRZEDSIĘBIORCY

 

Skąd pomysł? Moja misja

 

Jeżeli tak jak ja wierzysz, że możemy wychować zaradnych, przedsiębiorczych ludzi, którzy będą znali wartość pieniądza, pracy, ale przede wszystkim siebie samych, to cieszę się, że tu trafiłeś. 

 

Mali Przedsiębiorcy - grafika strona tytułowa

 

Czy nam się to podoba, czy nie – nasze życie obraca się dookoła pieniędzy. Zarabianie i zarządzanie finansami jest jedną z najbardziej użytecznych, życiowych umiejętności. Mądre gospodarowanie pieniędzmi  sprawia, że nie musimy co miesiąc martwić się, jak powiązać koniec z końcem i otwiera drzwi do wielu nowych możliwości.

 

W programie Mali Przedsiębiorcy, przygotowanym w ramach SMART Kid Academy, nauczymy dzieciaki, czy i  jak wydawać mądrze nawet najmniejsze kwoty, jak oszczędzać, . Wykształcimy w nich spojrzenie na świat Małego Milionera, by zamiast wiecznie liczyć na innych, mogły po prostu liczyć na siebie i na swoje umiejętności w zdobywaniu pieniędzy.

 

Mali Przedsiębiorcy -grafika o co chodzi w programie

 

Przedsiębiorczość, przedkładanie potrzeb nad zachcianki, rozróżnienie "dobrego długu" od "złego" (to dla starszych dzieciaków), a także poznanie historii dojścia do fortun milionerów i miliarderów m.in.Warren Buffet, czy Carlos Slim Helu, to tylko niektóre tematy z tej sekcji. 

 

Jeżeli uważasz, że warto wytłumaczyć dzieciom, że rodzice nie biorą pieniędzy ze ściany, czyli z bankomatu,  że reklamom, rabatom i promocjom warto dwa razy się przyjrzeć, skąd milionerzy biorą pieniądze, czy oszczędzanie jest potrzebne, co to jest budżet domowy i że pieniądze rodzinne nie są wydawane tylko na przyjemności, to warsztaty Mali Przedsiębiorcy są dla Twoich maluchów. 

 

 

 

 

Mali Przedsiębiorcy - grafika o Grosi i Franku

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

 

Dla dzieci w jakim wieku prowadzone są zajęcia cykliczne i warsztaty jednorazowe?

 

Mali Przedsiębiorcy to program dla przedszkolaków oraz dla dzieci ze szkoły podstawowej w klasach 1-3.

Zdarza się natomiast tak, że jeżeli mamy inną grupę wiekową, to przygotowywane są warsztaty indywidulnie pod jej potrzeby. 

 

Ile czasu trwają zajęcia?

 

Zajęcia cykliczne, jeden raz w tygodniu, wrzesień - czerwiec, w przedszkolu trwają od 30-40 min każde, a w szkole godzinę lekcyjną

Zajęcia warsztatowe jednorazowe w zależności od tematu od 60 - 90min

 

Miejsca, w których są prowadzone zajęcia :

 

  • przedszkola państwowe
  • przedszkola prywatne
  • szkoły podstawowe
  • szkoły językowe 

     Ponadto jesteśmy zapraszani na:

  • imprezy urodzinowe
  • imprezy firmowe dla dzieci pracowników
  • półkolonie

W jakiej formie prowadzone są zajęcia?

 

Zajęcia mają formę zabawy. Nie jest to wykład :-) Taką formę mało kto toleruje, nawet wśród dorosłych :-) Bawimy się, dużo ruszamy, mamy też specjalnie dostosowane do wieku karty pracy, swoje rekwizyty, jak np. bankomat, czy własną walutę, która jest środkiem płatnicznym podczas zajęć.

 

Jak mogę się umówić na zajęcia?

 

Najlepiej napisz do nas na adres: pawel@smartkidacademy.com

lub zadzwoń 501845835

 

Jaka jest cena warsztatów i zajęć cyklicznych?

 

Cena uzależniona jest od wielkości grupy, jaka będzie brała udział w warsztatach, od miasta, w którym zajęcia mają być prowadzone oraz od indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu i z pewnością obie strony będą zadowolone :-)

 

 

Warsztaty_Mali Przedsiębiorcy  

 

 Wierszyk_Mali Przedsiębiorcy

Co o nas mówią klienci

Polecamy! Pełen profesjonalizm wraz z super podejściem do dzieci.

Małgorzata Wielądek nauczycielka w przedszkolu

Super inicjatywa, temat dokształcania naszych maluchów w dziedzinie przedsiębiorczości oraz finansów przy obecnych zakresie szkolnictwa jest niezbędny aby przygotować ich do życia. Myślę, że rodzice mogą także się wiele nauczyć a napewno swoje podejście do dzieci w tej dziedzinie poprawić. Zachęcam szkoły do współpracy. Ocena celująca

Paweł R. Przedsiębiorca i Tata

Zaangażowanie, profesjonalny przekaz wiadomości i umiejętności. Najważniejsze - dzieci są prawdziwie szanowanymi partnerami w odkrywaniu trudnej rzeczywistości.

Krzysztof Augustyniak Dyrektor Szkoły

Moja córeczka miała okazję uczestniczyć w warsztatach dla małych przedsiębiorców. Dowiedziała się na nich między innymi jak działa bank i karta kredytowa, że pożyczone pieniądze trzeba oddać, a żeby oddać trzeba je zarobić. Okazało się, że tematy dla mnie oczywiste, dla Martyny nie były znane. Projekt jest warty polecenia zarówno jako zajęcie dla przedszkolaków, jak i dla szkolniaków.

Agnieszka N. rodzic

Program "Mali Przedsiębiorcy" w usystematyzowany, jasny i spójny sposób wprowadza dzieci w zrozumienie trudnych zagadnień z dzieciny finansów i przedsiębiorczości. Z punktu widzenia psychologii, jest bardzo dobrze dostosowany do możliwości rozwojowych i percepcyjnych dzieci w wieku przedszkolnym. (...) Stymuluje istotne w tym okresie rozwoju procesy poznawcze poprzez tworzenie nowych pojęć, ćwiczenie pamięci, myślenia, koncentracji uwagi. Jego ogromny atutem jest forma zabawy, która rozwija wyobraźnię, zdolność współpracy, inspiruje do działania, a poprzez towarzystwo wesołych postaci wyzwala mnóstwo radości i pozytywnych emocji.

mgr Beata Nawrot psycholog dziecięcy, psychoterapeuta rodzinny, nauczyciel akademicki

Program "Mali Przedsiębiorcy" skutecznie wprowadza małe dzieci w świat biznesu. Uczy odróżniania zachcianek od potrzeb, zasad oszczędzania, zaradności i samodzielności. Jest to trafna i ciekawa propozycja dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ten program. Dla nas wszystkich ważne jest, byśmy rozumieli świat biznesu.

Renata Lisowska Dr hab. Profesor Uniwersytetu Łódzkiego
501845835
Zadzwońlub napisz:
Przydatne pliki

Materiały do pobrania

Bezpieczne Dziecko w Sieci - 7 Wskazówek dla Rodziców INFOGRAFIKA

pobierz

Postanowienia noworoczne 2019 Plakat do uzupełniania

pobierz
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarkiX