Co o nas mówią klienci

Polecamy! Pełen profesjonalizm wraz z super podejściem do dzieci.

Małgorzata Wielądek nauczycielka w przedszkolu

Super inicjatywa, temat dokształcania naszych maluchów w dziedzinie przedsiębiorczości oraz finansów przy obecnych zakresie szkolnictwa jest niezbędny aby przygotować ich do życia. Myślę, że rodzice mogą także się wiele nauczyć a napewno swoje podejście do dzieci w tej dziedzinie poprawić. Zachęcam szkoły do współpracy. Ocena celująca

Paweł R. Przedsiębiorca i Tata

Zaangażowanie, profesjonalny przekaz wiadomości i umiejętności. Najważniejsze - dzieci są prawdziwie szanowanymi partnerami w odkrywaniu trudnej rzeczywistości.

Krzysztof Augustyniak Dyrektor Szkoły

Moja córeczka miała okazję uczestniczyć w warsztatach dla małych przedsiębiorców. Dowiedziała się na nich między innymi jak działa bank i karta kredytowa, że pożyczone pieniądze trzeba oddać, a żeby oddać trzeba je zarobić. Okazało się, że tematy dla mnie oczywiste, dla Martyny nie były znane. Projekt jest warty polecenia zarówno jako zajęcie dla przedszkolaków, jak i dla szkolniaków.

Agnieszka N. rodzic

Program "Mali Przedsiębiorcy" w usystematyzowany, jasny i spójny sposób wprowadza dzieci w zrozumienie trudnych zagadnień z dzieciny finansów i przedsiębiorczości. Z punktu widzenia psychologii, jest bardzo dobrze dostosowany do możliwości rozwojowych i percepcyjnych dzieci w wieku przedszkolnym. (...) Stymuluje istotne w tym okresie rozwoju procesy poznawcze poprzez tworzenie nowych pojęć, ćwiczenie pamięci, myślenia, koncentracji uwagi. Jego ogromny atutem jest forma zabawy, która rozwija wyobraźnię, zdolność współpracy, inspiruje do działania, a poprzez towarzystwo wesołych postaci wyzwala mnóstwo radości i pozytywnych emocji.

mgr Beata Nawrot psycholog dziecięcy, psychoterapeuta rodzinny, nauczyciel akademicki

Program "Mali Przedsiębiorcy" skutecznie wprowadza małe dzieci w świat biznesu. Uczy odróżniania zachcianek od potrzeb, zasad oszczędzania, zaradności i samodzielności. Jest to trafna i ciekawa propozycja dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ten program. Dla nas wszystkich ważne jest, byśmy rozumieli świat biznesu.

Renata Lisowska Dr hab. Profesor Uniwersytetu Łódzkiego
501845835
Zadzwońlub napisz:
Przydatne pliki

Materiały do pobrania

Bezpieczne Dziecko w Sieci - 7 Wskazówek dla Rodziców INFOGRAFIKA

pobierz

Plan kursu Mali Przedsiębiorcy na rok 2019/2020

pobierz

Postanowienia noworoczne 2019 Plakat do uzupełniania

pobierz
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarkiX